VELS – manipulační technika a elektronické váhy

Pořiďte si profesionální průmyslové váhy

Nabízíme služby v oblasti vážení, dávkování, plnění, balení a manipulace s materiálem. Vybrat si u nás můžete z širokého sortimentu průmyslových vah a manipulační techniky. Dodáváme rovněž kompletní zařízení i jednotlivé komponenty určené k plnění, mísení a pytlování materiálu.

tel:
+420 466 415 788
fax:
+420 466 415 318
e-mail:
vels@vels.cz
web:
www.vels.cz
  • Výzkumná 661
  • Pardubice - Rosice
  • 533 51
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nabízíme průmyslové váhy a manipulační techniku

Jsme specialistou na dodávky technických zařízení pro navažování, dávkování, plnění a balení materiálu. Našimi zákazníky jsou nejčastěji společnosti působící v chemickém a potravinářském průmyslu. Nabízíme nejen jednotlivá strojní zařízení, ale dodáváme také ucelené systémy, navržené na míru potřebám konkrétních zákazníků.

Disponujeme širokou nabídkou průmyslových vah. Pořídit si u nás můžete plošinové, paletové či pásové váhy. Nechybějí ani váhy pytlovací a průtočné. V rámci sortimentu manipulační techniky dodáváme pásové dopravníky, šnekové dopravníky, šnekové dávkovače či manipulátory pytlů a sudů. V naší nabídce naleznete také stanice určené k vyprazdňování obřích vaků.

Dodáváme snímače a další technické komponenty

Kromě průmyslových vah, manipulační techniky a balících systémů dodáváme rovněž jednotlivé prvky a komponenty. Pořídit si u nás můžete kupříkladu snímače zatížení od společností Hottinger Baldwin Messtechnik a Vishay Tedea-Huntleigh. Dodáváme široké spektrum modelů v kategoriích snímačů pro centrické i excentrické zatížení. Nabízíme také sofistikované snímače pro speciální použití. Sháníte měřící převodníky či vážící procesory? Vyberte si u nás. V nabídce máme zesilovače pro tenzometrické snímače, měřící zesilovače i vyhodnocovací a měřící jednotky pro obchodní vážení.

Přehled všech produktů

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.